Tesco Letňany: Oblíbený obchodní řetězec s potravinami otevírá novou prodejnu!

Tesco Letňany

Historie a vznik Tesco Letňany

Historie obchodního řetězce Tesco v Letňanech sahá až do roku 1996, kdy byla otevřena první prodejna. Od té doby se Tesco stalo oblíbeným místem pro nákupy potravin a dalšího zboží v této lokalitě. V roce 2010 prošla prodejna rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, aby lépe vyhovovala potřebám zákazníků. Dnes je Tesco Letňany jednou z nejnavštěvovanějších prodejen v Praze a okolí díky své široké nabídce a kvalitnímu servisu.

Nabídka potravin a sortiment

Tesco Letňany nabízí široký sortiment potravin a dalších produktů pro každodenní nákupy. Zákazníci zde najdou čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo a maso. Dále je k dispozici rozmanitý výběr sušených potravin, konzervovaného zboží a nealkoholických i alkoholických nápojů. Pro ty, kteří preferují bio produkty nebo mají speciální dietní požadavky, Tesco Letňany také nabízí širokou škálu biopotravin a bezlepkových produktů. Sortiment je pravidelně obměňován dle sezóny a aktuální poptávky zákazníků.

Akční nabídky a slevy v Tesco Letňany

V obchodním domě Tesco Letňany mohou zákazníci pravidelně využívat různé akční nabídky a slevy na široký sortiment potravin a spotřebního zboží. Každý týden jsou k dispozici speciální akce na čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo, ale i na nealkoholické nápoje a drogistické zboží. Dále je možné využít trvalých slev pro držitele věrnostních karet Tesco Clubcard nebo se zapojit do různých soutěží a programů pro další úspory při nákupu. Sledováním letáků a online stránek Tesco Letňany si zákazníci mohou být jistí, že nevynechají žádnou zajímavou akci či slevu.

Otevírací doba a kontaktní informace

Otevírací doba prodejny Tesco Letňany je od pondělí do neděle od 6:00 do 22:00. Pro zákazníky, kteří preferují noční nákupy, je prodejna otevřená nepřetržitě od pátku do neděle. Adresa prodejny je Tesco Letňany, Veselská 663/1, Praha 9. Pro více informací můžete kontaktovat prodejnu na telefonním čísle +420 800 160 160 nebo navštívit oficiální webové stránky společnosti Tesco. Zákazníci ocení také možnost využít online nákup a doručení zboží přímo domů.

Recenze zákazníků a hodnocení obchodu Tesco Letňany

Recenze zákazníků hrají důležitou roli při posuzování kvality obchodu Tesco Letňany. Většina zákazníků chválí široký výběr potravin a sortiment, který pokrývá potřeby každého zákazníka. Kladně je hodnocena také přívětivá atmosféra v prodejně a ochotný personál, který je vždy připraven pomoci. Někteří zákazníci si cení častých akčních nabídek a slev, díky nimž mohou ušetřit při nákupu. Celkové hodnocení obchodu Tesco Letňany je velmi pozitivní a mnozí zákazníci se sem rádi vracejí pro svůj nákup.

Publikováno: 24. 03. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Tadeáš Pavlíková

Tagy: tesco letňany | obchodní řetězec