Objevte chutě Únětického pivovaru: Neodolatelné jídlo a lahodné nápoje pro vaše potěšení

Únětický Pivovar

Historie pivovaru Únětický pivovar

Pivovar Únětický pivovar má bohatou historii sahající až do 16. století. První zmínky o pivovaru pocházejí z roku 1710, kdy byl v majetku cisterciáckého kláštera v Úněticích. Pivovar se postupně rozvíjel a stal se jedním z nejvýznamnějších pivovarů v Čechách. V roce 1948 přešel pivovar do státního vlastnictví a byl modernizován. Po sametové revoluci byl privatizován a od roku 2009 je opět ve vlastnictví soukromé společnosti. Dnes je Únětický pivovar známý svou tradicí, kvalitou piva a pečlivostí při jeho výrobě.

Proces výroby piva v pivovaru Únětický pivovar

Proces výroby piva v pivovaru Únětický pivovar je pečlivě střeženým tajemstvím, které se předává z generace na generaci. Začínáme výběrem kvalitních surovin - nejlepšího sladu, chmelu a kvasnic. Slad se mísí s vodou a vaří se ve velkých kotlích, aby se uvolnily cukry a aroma. Poté následuje fermentace, kdy se přidávají kvasnice a směs klidně odpočívá, dokud se nevytvoří alkohol a oxid uhličitý. Po fermentaci pivo zraje v ležáckých tankových zařízeních po dobu několika týdnů nebo měsíců, aby získalo svou charakteristickou chuť a aroma. Nakonec je pivo filtrováno a lahvováno, aby bylo připraveno ke konzumaci. Celý proces je prováděn s maximálním důrazem na kvalitu a tradici, což dělá z Únětického pivovaru jedinečné místo pro milovníky pravého českého piva.

Tradiční receptury a kvalita piva z pivovaru Únětický pivovar

Pivovar Únětický pivovar se pyšní tradičními recepturami a vysokou kvalitou svého piva. Výroba piva zde probíhá podle starých postupů, které se předávají z generace na generaci. Pivovarský tým pečlivě vybírá nejkvalitnější suroviny, jako je slad a chmel, aby dosáhl dokonalého chuťového profilu. Díky dlouhodobému ležení a fermentaci v horizontálních tankovacích nádobách se pivo z Únětického pivovaru vyznačuje plnou chutí, jemností a harmonií. Každý doušek tohoto piva je skutečným potěšením pro vaše chuťové buňky.

Nabídka pivovaru Únětický pivovar - různé druhy piva

V pivovaru Únětický pivovar si můžete vychutnat širokou nabídku různých druhů piva. Zde se vaše chuťové buňky rozhodně nebudou nudit. Nabízíme tradiční světlé pivo, které je naším hlavním produktem a zároveň hrdostí naší pivovarnické tradice. Pro ty, kteří preferují více chmelovou chuť, máme speciální Štěpán 13°. Milovníci tmavých piv si pak mohou pochutnat na našem vyváženém černém ležáku. A to není vše! V naší nabídce najdete také sezónní speciály, které vám přinesou nové a zajímavé zážitky ve světě chutí Únětického pivovaru.

Degustace piva v pivovaru Únětický pivovar

Degustace piva v pivovaru Únětický pivovar je jedinečným zážitkem pro milovníky dobrého piva. Při degustaci si můžete vychutnat širokou škálu různých druhů piva, které jsou pečlivě vyrobeny podle tradičních receptur. Odborníci vám představí jednotlivé druhy piva a poskytnou vám informace o jejich složení a chuti. Můžete se tak dozvědět více o procesu vaření piva a objevit nové oblíbené lahůdky. Degustace probíhá ve stylovém prostředí pivovaru, které dodává celému zážitku autentičnost. Přijďte ochutnat skvělé pivo a objevte jeho neodolatelné chutě!

Spolupráce s restauracemi a prodejními místy

Spolupráce s restauracemi a prodejními místy je pro Únětický pivovar velmi důležitá. Pivo z tohoto pivovaru je totiž neodmyslitelnou součástí nabídky mnoha restaurací a hospod po celé České republice. Spolupracujeme s vybranými gastronomickými zařízeními, která si zakládají na kvalitním pivech a autentických chutích. Naše pivo je tak možné ochutnat nejen v samotném pivovaru, ale i ve vybraných restauracích, barech a prodejnách po celé zemi. Díky této spolupráci se nám daří přiblížit naše lahodné nápoje co největšímu počtu lidí a rozšířit povědomí o Únětickém pivovaru jako o místě s vynikajícím pivem.

Při návštěvě pivovaru Únětický pivovar se můžete těšit na jedinečnou prohlídku, která vás zavede do srdce tohoto historického místa. Budete mít možnost shlédnout moderní technologie spojené s tradičním způsobem vaření piva. Průvodci vám přiblíží proces výroby a ukážou vám, jak se pivo z Únětického pivovaru stává lahodným nápojem. Během prohlídky budete mít také příležitost ochutnat různé druhy piva přímo z tanků. Navíc si budete moci zakoupit oblíbené pivo a suvenýry jako památku na tento nezapomenutelný zážitek.

Příležitosti pro firemní akce a oslavy v pivovaru Únětický pivovar

Pivovar Únětický pivovar je ideálním místem pro uspořádání firemních akcí a oslav. Jeho malebné prostředí a jedinečná atmosféra poskytují skvělý rámec pro nezapomenutelné události. Přijďte si vychutnat lahodné pivo přímo z našich tanků a objevte širokou nabídku tradičních českých jídel, která perfektně doplní vaše posezení. Naše profesionální personál se postará o veškeré detaily, aby vaše akce proběhla hladce a vy jste se mohli plně soustředit na své hosty. Nezáleží na tom, zda plánujete firemní večeři, teambuilding nebo vánoční večírek - v pivovaru Únětický pivovar najdete všechno, co potřebujete k úspěšnému uspořádání vaší akce.

Aktuality a události spojené s pivovarem Únětický pivovar

Pivovar Únětický pivovar se pravidelně zapojuje do různých událostí a akcí. Každoročně pořádáme festival piva, kde můžete ochutnat nejen naše vlastní speciality, ale i další zajímavé druhy piva od jiných pivovarů. Dále organizujeme tematické večery s degustacemi, kde se můžete dozvědět více o historii piva či novinkách ve světě pivovarnictví. Sledujte náš web a sociální sítě, abyste nezmeškali žádnou z našich nadcházejících událostí!

Kontaktní informace a otevírací doba pivovaru Únětický pivovar

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o pivovaru Únětický pivovar, můžete je kontaktovat prostřednictvím následujících údajů:

Adresa: Pivovarská 1, Únětice, 252 62

Telefonní číslo: +420 220 932 101

E-mail: info@unetickypivovar.cz

Webové stránky: www.unetickypivovar.cz

Pivovar Únětický pivovar je otevřen pro veřejnost od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 hodin. V sobotu a neděli je pivovar otevřen od 11:00 do 19:00 hodin. Můžete si tak vychutnat jejich lahodné pivo a objevit všechny jeho chutě.