Kaufland Plzeň Bory: Obchodní řetězec s nejlepší nabídkou potravin

Kaufland Plzeň Bory - představení obchodního řetězce

Kaufland Plzeň Bory je jedním z největších obchodních řetězců v České republice. Síť Kaufland provozuje více než 130 prodejen po celé zemi a nabízí široký sortiment potravin a dalších produktů. V Plzni se nachází prodejna na adrese U Borského parku 1. Otevírací doba je od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Kaufland Plzeň Bory se pyšní svou kvalitou a čerstvostí potravin, které nabízí svým zákazníkům.

Adresa a otevírací doba prodejny v Plzni

Kaufland Plzeň Bory se nachází na adrese Pod Vinicemi 116, 323 00 Plzeň. Prodejna je otevřena každý den od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Díky těmto rozsáhlým otevíracím hodinám mají zákazníci možnost nakupovat v obchodě i ve večerních hodinách a o víkendech.

Široký sortiment potravin a dalších produktů

Kaufland Plzeň Bory nabízí široký sortiment potravin a dalších produktů, které uspokojí potřeby všech zákazníků. V obchodě najdete čerstvé ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, mléčné výrobky, pečivo a sladkosti. Kromě toho máme také oddělení s chlazenými produkty, mrazicím boxem pro zmražené potraviny a sekci s nealkoholickými nápoji. Pro milovníky kvalitního jídla nabízíme také širokou škálu delikates a vybraných specialit. Naše sortiment je pravidelně aktualizován podle sezóny a aktuálních trendů na trhu, abychom splnili očekávání našich zákazníků.

Kvalita a čerstvost potravin

Kaufland Plzeň Bory je obchodní řetězec, který se pyšní vysokou kvalitou a čerstvostí potravin. Společnost pečlivě vybírá své dodavatele a dbá na to, aby produkty splňovaly nejvyšší standardy. Potraviny jsou pravidelně kontrolovány a certifikovány, což zaručuje jejich bezpečnost a kvalitu. Kaufland také spolupracuje s lokálními farmáři a producenty, aby nabídl čerstvé regionální produkty. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že nakupují potraviny s vysokou nutriční hodnotou a skvělou chuťovou kvalitou.

Nabídka regionálních a bio produktů

Kaufland Plzeň Bory se pyšní širokou nabídkou regionálních a bio produktů. Zákazníci zde najdou čerstvé ovoce a zeleninu, maso, mléčné výrobky a další potraviny od místních dodavatelů. Kaufland spolupracuje s farmáři a producenty z okolí Plzně, aby zajistil kvalitní a čerstvé produkty pro své zákazníky. Díky tomu si mohou lidé vychutnat autentické chutě regionálních specialit a podpořit místní ekonomiku. Bio produkty jsou také součástí sortimentu Kauflandu Plzeň Bory, který splňuje přísná kritéria ekologického zemědělství. Zákazníci tak mají možnost nakoupit potraviny bez chemických přísad a geneticky modifikovaných organismů, což je důležité pro jejich zdraví i životní prostředí.

Výhody nákupu v Kauflandu Plzeň Bory

Výhody nákupu v Kauflandu Plzeň Bory jsou mnohostranné. Obchodní řetězec se pyšní širokým sortimentem potravin a dalších produktů, které uspokojí potřeby každého zákazníka. Díky svému rozsáhlému zázemí a dlouholetým zkušenostem nabízí Kaufland vysokou kvalitu a čerstvost potravin. Zákazníci mohou tak nakupovat s jistotou, že si vyberou ty nejlepší produkty pro sebe i své rodiny.

Kaufland Plzeň Bory také klade důraz na nabídku regionálních a bio produktů. Zákazníci mohou podpořit místní producenty tím, že si zakoupí čerstvé ovoce, zeleninu, maso či mléčné výrobky přímo od nich. Tato nabídka je nejen prospěšná pro místní ekonomiku, ale také umožňuje zákazníkům konzumovat kvalitní a čerstvé produkty.

Další výhodou nákupu v Kauflandu Plzeň Bory jsou pravidelné akční nabídky a slevy. Zákazníci mají možnost nakoupit za atraktivní ceny a ušetřit tak peníze. Obchodní řetězec se snaží svým zákazníkům nabídnout co nejvíce výhod a zajistit jim tak příjemný nákupní zážitek.

Kaufland Plzeň Bory také dbá na pohodlné parkování a přístupnost pro zákazníky. Prostor kolem prodejny je dobře dostupný a nabízí dostatečné množství parkovacích míst. Zákazníci si tak mohou být jisti, že jejich nákupní cesta proběhne bez stresu a problémů.

Pro členy Kaufland klubu jsou k dispozici různé služby a výhody. Mezi ně patří například exkluzivní slevy, speciální akce či možnost sběru bodů za každý nákup. Členstvím v klubu si zákazníci mohou ještě více zpříjemnit své nákupy a ušetřit peníze.

Kaufland Plzeň Bory se rovněž aktivně zapojuje do podpory místních komunit a dbá na udržitelnost obchodního řetězce. Spolupracuje s místními organizacemi, podporuje charitativní projekty a snižuje svůj ekologický otisk. Zákazníci tak mohou mít jistotu, že jejich nákupy přispívají k rozvoji a udržitelnosti regionu.

Akční nabídky a slevy pro zákazníky

Kaufland Plzeň Bory pravidelně přináší svým zákazníkům širokou škálu akčních nabídek a slev na potraviny i další produkty. Každý týden můžete v obchodě nalézt speciální nabídky, které Vám umožní ušetřit peníze při nákupu. Akční letáky jsou k dispozici jak v prodejně, tak i online na webových stránkách Kauflandu. Díky tomu si můžete předem prohlédnout aktuální slevové akce a naplánovat si nákup podle Vašich potřeb a preferencí. Kromě toho je zde také možnost využít různé bonusové programy, jako je například Kaufland klub, který Vám poskytuje další výhody a slevy na vybrané produkty. Sledujte pravidelně akční nabídky Kauflandu Plzeň Bory a nechte se překvapit skvělými cenami a možnostmi úspor!

Pohodlné parkování a přístupnost pro zákazníky

Kaufland Plzeň Bory se nachází na adrese Sirková 1201/6 v Plzni. Prodejna je otevřena každý den od 7:00 do 22:00, což zajišťuje pohodlnou dostupnost pro zákazníky i večer. Jednou z výhod nákupu v Kauflandu je také možnost bezplatného parkování přímo u prodejny. Zákazníci si tak nemusí dělat starosti s hledáním parkovacího místa a mohou se pohodlně dostat ke vstupu do obchodu. Přístupnost pro zákazníky je jednou z priorit Kauflandu, který se snaží poskytnout maximální komfort při nákupu potravin a dalších produktů.

Služby a výhody pro členy Kaufland klubu

Kaufland Plzeň Bory nabízí svým zákazníkům mnoho výhod a služeb prostřednictvím Kaufland klubu. Členové klubu mají přístup k exkluzivním slevám a akčním nabídkám, které jsou speciálně připraveny pro ně. Dále mají možnost využít rychlého a pohodlného samoobslužného pokladního systému, který jim ušetří čas při placení. Členové klubu také získávají pravidelně informace o novinkách, akcích a soutěžích prostřednictvím newsletteru. Kromě toho mají možnost zúčastnit se speciálních akcí a degustací, které jsou pořádány pro členy klubu. Připojením se k Kaufland klubu si zákazníci mohou užít ještě více výhod při nákupu ve svém oblíbeném obchodním řetězci.

Podpora místních komunit a udržitelnost obchodního řetězce

Kaufland Plzeň Bory je obchodní řetězec, který se aktivně zapojuje do podpory místních komunit a prosazuje udržitelnost. Spolupracuje s místními dodavateli a farmáři, aby podporoval regionální ekonomiku a zajišťoval čerstvost potravin. Kaufland také přispívá na charitativní projekty a podporuje sportovní akce ve městě. V rámci udržitelnosti se zaměřuje na snižování energetické náročnosti prodejny, recyklaci odpadu a šetrné nakládání s vodou. Kaufland Plzeň Bory je tak spolehlivým partnerem pro místní komunity a dbá na životní prostředí.

Publikováno: 15. 02. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Tadeáš Pavlíková

Tagy: kaufland plzeň bory | obchodní řetězec